Potíže se Školou Online

Informace k problémům s přihlašováním na Školu Online

Vážení uživatelé,

chtěli bychom se Vám omluvit za komplikace, které se v posledních dnech opakovaně vyskytovali při volání našich nových webových stránek Školy Online. Bohužel došlo k problémům souvisejícím s použitými technologiemi, na kterých naše webové stránky běží.

Chápeme, jak důležité je pro Vás mít k dispozici bezproblémový přístup k našim službám, a proto intenzivně pracujeme na odstranění problému a na změně technologií, které zajišťují běh nového webu Škola Online.

Jakmile budou naši technici s úpravami hotoví budeme Vás informovat.

Pokud máte problém při vstupu na webové stránky nebo tlačítko Přihlásit nereaguje, vyzkoušejte naše doporučení:

Po zadání adresy www.skolaonline.cz nelze přistoupit na stránky?

1. Zkuste opakovaně stisknout kombinaci kláves CTRL + R nebo CTRL+F5 pro obnovení stránky prohlížeče.
  2. Po kliknutí na tlačítko Přihlásit stránky nereagují?
  • V pravém horním rohu prohlížeče klikněte na symbol se třemi tečkami a zvolte možnost Nastavení.
  • V menu vlevo klikněte na volbu Ochrana zabezpečení a soukromí.
  • V dalším kroku zvolte možnost Vymazat údaje o prohlížení.
  • V zobrazeném dialogu označte příznak „Obrázky a soubory v mezipaměti“ a potvrďte tlačítkem Vymazat data.
  • Zopakujte pokus o přihlášení.

Pro přistoupení na stránky nevyužívejte uložených odkazů, nemusí být funkční. Proveďte přístup přes zadání adresy www.skolaonline.cz do adresního řádku Vašeho prohlížeče.

Děkujeme Vám za Vaši trpělivost a pochopení.

Vaše Škola Online.