Úspěchy v OVOV

Naši atleti nás úspěšně reprezentovali v Odznaku všestrannosti olympijských vítězů

Vážení sportovní nadšenci,

další díl našeho neutuchajícího sportovního zápolení se tentokrát odehrál v Žinkovech, kde jsme poměřili své schopnosti a dovednosti v Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Všechny závodníky čekalo v rámci dopoledne celkem 5 disciplín – trojskok, hod medicinbalem, přeskok švihadla, kliky a běh 1000m. Přestože tentokrát dorazili zástupci pouze 3 škol z okresu Plzeň-jih, v početné konkurenci více než 80 dětí naši sportovci dosáhli skvělých výsledků. Do krajského kola (19. 5. 2022 v Tachově) postupuje naše družstvo ZŠ Nepomuk. V kategorii jednotlivců si pak právo účasti na krajském finále vybojovalo dalších 9 žáků. Držte nám palce!!!

Naši školu reprezentují:

Družstvo: Karolína Čekanová, Jana Klášterková, Simona Vaňková, Natálie Zralá, Pavel Terč, Filip Hornek, Jonáš Fiala a Dominik Kovář.

Jednotlivci: Viktorie Klášterková, Anežka Vokáčová, Eliška Šišková, Tadeáš Šmerák, Kristýna Čekanová, Jaroslav Duraj, Patrik Chládek, Michal Viktora a Jan Martinec.