Přespolní běh

Přespolní běh, Chlumčany, 26. 9. 2022

Vážení sportovní nadšenci, s novým školním rokem nám začalo také sportovní zápolení mezi školami. První soutěží tradičně bývá závod v přespolním běhu, který pořádá ZŠ Chlumčany. Podzimní počasí s rozmoklým terénem zvyšovalo náročnost celé soutěže, se kterou se však naši sportovci vypořádali se ctí.
V nejmladší kategorii žáků 4. – 5. tříd naši školu reprezentovalo 7 závodníků, z nichž se všichni umístili uprostřed závodního pole.
V kategorii mladších dívek 6. -7. r. jsme obsadili 5. místo, v kategorii starších dívek a chlapců 8. – 9. r. pak 4. místo. Největšího úspěchu dosáhli naši chlapci 6. – 7. r., kteří získali stříbrné medaile za celkové 2. místo. Fantastický individuální úspěch pak zažili Karolína Čekanová (2. místo) a Jan Ticháček (3. místo) v individuálním hodnocení.

Naši reprezentanti:
4. – 5. r.: Karel Bouše, Ondřej Hrubý, Jonáš Kovář, Eliška Kovářová, Markéta Mašková, Sofie Pavlíčková a Filip Švec
6. – 7. r.: Jonáš Fiala, Jan Ticháček, Matěj Wallenfels, Martin Zahradník, Nikola Broučková, Karolína Čekanová, Natálie Trenčanská a Karolína Kohoutová
8. – 9. r.: Lukáš Trojánek, Dominik Kovář, Pavel Terč, Filip Hornek, Jana Klášterková, Adéla Nezbedová, Simona Vaňková a Tereza Nová

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy!!