Pohár rozhlasu

V Přešticích proběhla tradiční soutěž družstev a jednotlivců - atletický Pohár rozhlasu

Haló, haló, hlásíme se vám z vrcholu školní atletiky, a to Poháru rozhlasu, který se konal již tradičně v Přešticích. Ve 4 kategoriích v konkurenci 10 škol naše sportovce čekaly následující disciplíny: běh 60m, skok daleký, skok vysoký, hod míčkem/vrh koulí, běh 600m/800m/1000m/1500m a štafeta 4x60m. Naši závodníci střídali skvělé výkony s těmi méně zdařilými, všichni však nechali na sportovišti veškerou svoji snahu. Zvláště v závěrečných vytrvalostních bězích předvedli všichni až heroické výkony. Kdo neviděl např. finiš Žanety Chodorové v běhu na 800m, ten může jen litovat! V konečném výsledku starší žáci dosáhli na skvělé 3. místo, mladší žáci skončili 4., mladší žákyně obsadily 5. místo, starší žákyně pak konečné 10. místo.

Všem cca 40 závodníkům děkujeme za účast, zvláště pak žákům 9. tříd, pro něž to byla posledním sportovní reprezentace ZŠ Nepomuk.

Vážení, děkujeme za krásný čas strávený při sportovních soutěžích!!!!