Konec basketbalové sezóny

Naši chlapci se zúčastnili krajského finále v basketbalu

Konec basketbalové sezóny

Vážení sportovní fanoušci, vyvrcholením basketbalových soutěží byla účast starších žáků na krajském finále v Domažlicích. Naši chlapci se nebojácně vrhli do zápasů ve skupině, kde jsme narazili na oba pozdější finalisty ze Švihova a Domažlic. Přes prohru s oběma týmy jsme předváděli rychlý a pohledný basketbal s mnoha dosaženými body. Přesto na straně soupeřů převážila kvalita sestavy plná basketbalistů z různých oddílů. V závěrečném utkání o 5. místo s družstvem Tachova jsme se bohužel nedokázali srovnat s odlišným posuzováním zákroků ze strany rozhodčího ve srovnání s předchozími zápasy, někteří kluci byli podráždění a nesoustředili se plně na hru. Tento přístup však není cestou k vítězství a neustálé diskuze s rozhodčím nám pouze ubíralo sil. Přesto je konečné 6. místo v kraji pro nás velkým basketbalovým vítězstvím a cennou zkušeností.

Naši školu reprezentovali: Jakub Hřídel, Tomáš Turek, Jan Štván, Jaroslav Duraj, Václav Hejpetr, Kryštof Kotiš, Matěj Lukáš, David Jára a zraněný Zdeněk Müller