Přání do nemocnic

Jelikož se v letošním roce nemohl uskutečnit ve škole tradiční vánoční jarmárek, zapojili jsme se s dětmi do jiné záslužné akce pořádané Fénixem.

Centrum volnočasových aktivit Fénix Nepomuk oslovilo nemocnice v Klatovech, Horažďovicích a ve Stodě, zda by měli pacienti a zaměstnanci nyní před Vánoci radost z ručně vyrobených přáníček. Samozřejmě byl ze strany zdravotníků velký zájem. Nám ve 3. oddělení školní družiny se nápad také moc líbil. Pustili jsme se tedy směle do tvoření a z papírových obalů od čaje nám pod rukama vznikla krásná barevná přání. Doufáme, že naše práce potěší nemocné i personál v nemocnicích a alespoň na chvíli vykouzlí úsměv na jejich tvářích.

Hodně zdraví a štěstí do nového roku 2021 přejí děti ze školní družiny. S. Sedláčková