Základní škola Nepomuk
Neděle 26. září 2021, svátek má Andrea
zsnepomuk@volny.cz
+420 371 591 139

Základní škola Nepomuk

Kontakty - učitelé

Konzultace dle potřeby, po předchozí domluvě.

Třídní učitelé
1. A Mgr. Erika Žáková zakova@zsnepomuk.cz
1. B Mgr. Kristýna Ptáčková ptackovak@zsnepomuk.cz
1. C Mgr. Jana Vopalecká vopalecka@zsnepomuk.cz
2. A Mgr. Romana Jedličková jedlickova@zsnepomuk.cz
2. B Mgr. Štěpánka Cajthamlová cajthamlova@zsnepomuk.cz
2. C Mgr. Jitka Hošková hoskova@zsnepomuk.cz
3. A Mgr. Hana Skalová skalovah@zsnepomuk.cz
3. B Mgr. Lenka Čekanová cekanova@zsnepomuk.cz
3. C Mgr. Alena Hrachovcová hrachovcova@zsnepomuk.cz
4. A Mgr. Růžena Kodýtková kodytkova@zsnepomuk.cz
4. B Mgr. Marie Ptáčková ptackova@zsnepomuk.cz
5. A Mgr. Eva Vápeníková vapenikova@zsnepomuk.cz
5. B Mgr. Jana Skalová skalovaj@zsnepomuk.cz
6. A Mgr. Jan Ticháček tichacek@zsnepomuk.cz
6. B PhDr. Eva Brázdová Toufarová brazdovatoufarova@zsnepomuk.cz
6. C Mgr. Eva Šlajerová slajerova@zsnepomuk.cz
7. A Mgr. Eva Jandovská jandovska@zsnepomuk.cz
7. B Mgr. Hana Bohatá bohata@zsnepomuk.cz
7. C Mgr. Tereza Doskočilová doskocilova@zsnepomuk.cz
8. A Mgr. Dana Králová kralova@zsnepomuk.cz
8. B Mgr. Alena Ničová nicova@zsnepomuk.cz
8. C Mgr. Tatjana Bečváříková becvarikova@zsnepomuk.cz
9. A RNDr. Marie Kotrbatá kotrbata@zsnepomuk.cz
9. B Mgr. Václava Janoušková janouskova@zsnepomuk.cz
9. C Mgr. Pavlína Jiránková jirankova@zsnepomuk.cz
 
Netřídní učitelé
Mgr. Jaroslav Tolar tolar@zsnepomuk.cz
Mgr. Zdeňka Švecová svecova@zsnepomuk.cz
Mgr. Monika Nová nova@zsnepomuk.cz
Mgr. Hana Růžičková ruzickova@zsnepomuk.cz
Jan Cajthaml cajthaml@zsnepomuk.cz
Bc. David Milota milota@zsnepomuk.cz
Mgr. Eva Strolená strolena@zsnepomuk.cz
Mgr. Jana Kašíková kasikova@zsnepomuk.cz
Mgr. Jaroslav Viktora viktora@zsnepomuk.cz
Mgr. Pavel Pelcr pelcr@zsnepomuk.cz
Mgr. Alice Kotylová kotylova@zsnepomuk.cz
 
Školní družina
Dana Milová druzina@zsnepomuk.cz
Renata Tomášková tomaskova@zsnepomuk.cz
Alexandra Polanová polanova@zsnepomuk.cz
Soňa Sedláčková sedlackova@zsnepomuk.cz
Jana Barochová barochova@zsnepomuk.cz
 
Asistenti pedagoga
Štěpánka Zbořilová zborilova@zsnepomuk.cz
Alexandra Polanová polanova@zsnepomuk.cz
Alena Šůsová susova@zsnepomuk.cz
Jakub Tyml tyml@zsnepomuk.cz
Klára Jiroušková jirouskova@zsnepomuk.cz
Barbora Čimerová cimerova@zsnepomuk.cz
Denisa Milotová milotova@zsnepomuk.cz
Jana Barochová barochova@zsnepomuk.cz

Kalendář

<<  Září 2021  >>

PoÚtStČtSoNe
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Vybraný citát

Solon:

Dokud žiješ, uč se! Nečekej, že moudrost s sebou přinese stáří.

EU peníze školám

Copyright © 2006 - 2021 Základní škola Nepomuk

FoXprofi.com