Úterý 15. června 2021, svátek má Vít

Úřední deska - aktuality

Pozvánka - den otevřených dveří

Informace školní jídelny - ukončení školního roku

Informace ŠJ

Informace školní jídelny

Informace ŠJ

Volby do Školské rady Základní školy Nepomuk

V souladu s ustanovením par. 167, zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů vyhlašuje Základní škola Nepomuk, okres Plzeň – jih volby zástupců rodičů členů školské rady.

Volba se uskuteční korespondenčně v týdnu od 11. do 18. června 2021. Zákonní zástupci všech žáků školy obdrží volební lístky, na kterých označí 3 kandidáty z předloženého seznamu. Členové volební komise na základě odevzdaných hlasů jmenují 3 nové členy ŠR ZŠ Nepomuk na období od června 2021 do června 2024 zastupující zákonné zástupce žáků.

V Nepomuku 7. června 2021

Milan Demela
Ředitel ZŠ Nepomuk

Pozvánka na mezinárodní výstavu dětských obrázků

Pozvánka na výstavu

Pomoc s distanční výukou a doučování

Pomoc s distanční výukou

Vážení rodiče, milí žáci,

aby byl návrat do školních lavic bezpečnější, jsme podle právních předpisů povinni provádět pravidelné testování na onemocnění COVID-19 nejen zaměstnanců školy, ale také žáků. Ukládají nám to právní předpisy (mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví). Při provádění testování nicméně bude také docházet ke zpracování osobních údajů.

Můžeme Vás ujistit, že osobní údaje jsou vedeny pouze pro potřeby evidence testování a je s nimi nakládáno diskrétně v souladu se závaznými nařízeními a rovněž v souladu s GDPR.

Důležité upozornění

Pro všechny zákonné zástupce platí zákaz vstupu do školní budovy. Rovněž po vyučování zákonní zástupci počkají na své děti před hlavním vchodem, totéž platí pro školní družinu. V naléhavých případech lze předem domluvit osobní návštěvu telefonicky nebo mailem a příchozí se budou v budově školy pohybovat výhradně s nasazenou rouškou.

Informace k ošetřovnému po návratu žáků 1. stupně do škol od 12. dubna 2021

Aktuální informace k ošetřovnému naleznete na stránkách

Pronájem školní tělocvičny

Škola nemůže zajistit dezinfikování prostor šaten u školní tělocvičny po každé skupině z řad veřejnosti, proto není umožněn vstup těmto skupinám do školní tělocvičny do odvolání.

Nabídka zájmových kroužků při ZŠ Nepomuk

Sportovní kroužky hrazené z grantů budou zahájeny už v průběhu září, aby bylo možné dodržet předepsaný počet lekcí. Termíny zahájení dalších nabízených aktivit zájemcům sdělí uvedení vedoucí kroužků.

<<  Květen 2021  >>

J. A. Komenský:

Naši učitelé nesmějí být podobni sloupům u cest, jež pouze ukazují, kam jít, ale samy nejdou.