Stříbrný basketbalový úspěch

Obě naše basketbalová družstva obsadila v okresním kole 2. místa.

Milí neúnavní sportovní fanoušci,
po delší odmlce vám přinášíme opět zprávy ze světa sportu, za to však mnohem radostněji. Vybraní žáci 6. - 9. r. nás reprezentovali v okresním kole v basketbalu, které se opět konalo v Přešticích.
Naši chlapci začali turnaj smolnou prohrou s Blovicemi, po přesvědčivých vítězstvích nad týmy Chlumčan a Merklína jsme však nastoupili v souboji o první místo proti dosud neporaženému domácímu družstvu Přeštic. Začátek utkání jsme příliš nezachytili a po 1. poločase prohrávali 10:4. Ve 2. části utkání jsme se však fantasticky zvedli, dokázali vyrovnat hru i výsledek a až obdržený koš v posledních minutách rozhodl o naší prohře a celkovém stříbrné příčce.
Naše dívky vstoupily do turnaje prohrou v prodloužení s týmem Blovic. V dalším průběhu turnaje však neustále zlepšovaly svůj výkon, porazily týmy Merklína, Chlumčan i Přeštic a o celkovém umístění na 2. příčce rozhodla až prohra s vítězem turnaje, družstvem Dobřan. Holky zaslouží velké uznání za nezměrnou bojovnost, vnímání pokynů, proměňování akcí zakončených dvojtaktem i střelbou z blízké vzdálenosti.
Dívky: Ema Jabůrková, Kristýna Šloufová, Eliška Šišková, Karin Kepková, Jana Klášterková, Simona Vaňková, Adéla Nezbedová, Adéla Průchová, Růžena Šrámková a Viktorie Klímová.
Chlapci: Dominik Fiala, Lukáš Jandík, Václav Kotěšovec, Kryštof Kotiš, Tomáš Menšík, Tadeáš Šmerák, Pavel Terč, Jan Ticháček, Lukáš Trojánek a Djamai Vandaele.

Všem našim žákům děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy!!!