Projektový den v 6.C

Ještě jedno ohlédnutí za Dnem Země

Projektový den

V pátek 21. 4. jsme měli se školou Projektový den spojený s Dnem Země. Moc jsem se těšila, protože bylo krásné počasí. Měli jsme sraz na vlakovém nádraží. Když všichni dorazili na místo, vydali jsme se na stezku Helenku. Přemýšlela jsem, co bychom tam mohli dělat. Představovala jsem si, že půjdeme k úlům a pan včelař nám tam ukáže plástev nebo včelařský oblek.
Když jsme dorazili, probíhalo to tak, že jsme byli ve skupinkách po čtyřech nebo po pěti žácích, měli jsme jeden papír, na kterém byly otázky, a my jsme chodili k tabulím s informacemi. Ty jsme si přečetli a odpovědi zapsali na papír.
Moc se mi líbilo povídání s panem včelařem. Zábavným úkolem pro mě bylo focení včelky. Celý projekt byl moc zajímavý, protože byl o včelách. Tento den bych si chtěla zopakovat, protože jsem ráda v přírodě.

Andrea Marková, 6. C