Krajské kolo stolního tenisu

Ve středu 14. února jsme pořádali krajské kolo ve stolním tenisu

Ze světa sportu

Milí sportovní nadšenci,

Dne 14. 2. 2024 jsme v městské sportovní hale uspořádali krajské kolo ve stolním tenisu. V silné konkurenci 8 škol jsme se rozhodně neztratili.

V kategorii starších dívek jsme obsadili 3. místo, kdy proti nám nastoupily hráčky z plzeňských oddílů stolního tenisu. Tato kategorie nabídla opravdu kvalitní hru, přesto se Kristýna Šloufová rozhodně neztratila a řadu hráček porazila. Niky Hýsková pak získala cenné zkušenosti, které snad využije v dalších letech.

V kategorii starších chlapců jsme dokázali postavit 2 týmy, z nichž družstvo A ve složení Lukáš Filip, Josef Břicháček a Ondřej Franěk obsadilo parádní 3. místo po nešťastně prohraném semifinále, kdy rozhodoval až poslední set závěrečné čtyřhry. Tým B ve složení David Lukáš, Tomáš Soukup, Lukáš Krejcar a Jan Ticháček pak obsadil 5. – 6. místo.

Největší radost nám udělala mladší kategorie chlapců 6. – 8. tříd, kde družstvo Nepomuk A ve složení Patrik Novák, David Kotěšovec a Tadeáš Hošťálek dokázalo celý turnaj vyhrát. Zejména zápas proti ZŠ a MŠ Kožlany nabídl dech beroucí drama s úžasným koncem. Družstvo Nepomuk B (Ondřej Hrubý, Dominik Kovář a Karel Bouše) obsadilo 4. místo po super bojovných výkonech.

Rádi bychom velmi poděkovali městu Nepomuk za poskytnutí prostor městské haly a oddílu stolního tenisu Pionýra Nepomuk (p. Karel Brejcha) za poskytnutí stolů na stolní tenis. P. Brejchovi pak patří velké poděkování za vedení hráčů oddílu, v krajské konkurenci vynikali!!